Porin Latu hakee jäsenistöstään seuraavaa rahastonhoitajaa nykyisen päättäessä pitkän uransa tässä roolissa tämän vuoden jälkeen. Tehtävänkuva käsittää yhdistyksen tilin kuukausittaista seurantaa ja laskujen vahvistamisia ja maksamisia. Tehtävä ei edellytä pankkitoimihenkilön ammattiosaamista tai paikkaa yhdistyksen hallituksessa. Ei edellytä sitoutumista vuosiksi, mutta mukavaa sekin olisi. Jos haluat auttaa tässä tehtävässä ulkoiluyhdistyksen toiminnan jatkumista, ota yhteyttä puheenjohtaja Timoon, p. 0400 531034 tai sähköpostilla: timpen.postit(at)pp.inet.fi.

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s